Siirry suoraan sisältöön

PELIT/LEIRIT

LEIRIT

Kempele alueleiri                         13-6-16.6       Pattu jr Mustat

                                                                            Pattu jr Keltaiset

Valtakunnanleiri Lappeenranta   15.7-20.7       Pattu jr E-Tytöt

HARJOITUS PELIT

 Kuplahalli 10.3 klo 14-17       Pattu jr Mustat -Ouhu kilpa            3-12, 6-9

                                                 Pattu jr Keltaiset-ouhu pelis.         2-11

Kuplahalli 24.3 klo 16-18        Pattu jr mustat – Pattu E-pojat        11-16 

Kuplahalli 31.3 klo 16-18        Pattu jr keltaiset – Pattu F-pojat,     F-pojat voitti

Kuplahalli 14.4 klo 16-18        Pattu jr mustat – F-Pojat,                 E-tytöt voitti

SARJAPELIT

MUSTAT

KELTAISET

15.5 klo 18         Ylivieska – Pattu jr Mustat          14-0, 17-6

18.5 klo 13         Kannus Pattu jr Mustat              7-5, 7-8, 7-3

18.5 klo 15         Ouhu – Pattu jr Mustat                   1-1, 12-9

25.5 klo 11          Keki – Pattu jr Mustat

25.5 klo 13         Kannus – Pattu jr Mustat

2.6 klo 16            Simo -Pattu jr Mustat

26.6 klo 18          Pattu jr Mustat – Lippo

6.7 klo 12            Pattu jr Mustat – Ouhu

6.7 klo 16            Pattu jr Mustat – Simo

10.8 klo 12           Lippo -Pattu jr Mustat

18.8 klo 12           Pattu jr Mustat – Keki

18.8 klo 16           Pattu jr Mustat -Ylivieska

16.5  klo 18        Pattu jr Keltaiset – Lippo             13-10, 13-10

6.6 klo 18           Toholampi – Pattu jr Keltaiset

8.6 klo 12           Pattu jr Keltaiset – Muhos

8.6 klo 14           Pattu jr Keltaiset – Reisjärvi 

4.7 klo 18           Pattu jr Keltaiset – Mups

24.7 klo              Kannus – Pattu jr Keltaiset

4.8 klo 13           Ylivieska – Pattu jr Keltaiset

4.8 klo 15           Ouhu – Pattu jr Keltaiset

11.8 klo 13          Keki – Pattu jr Keltaiset

11.8 klo  15         Pyhäjärvi – Pattu jr Keltaiset

25.8 klo 12         Kärsämäki – Pattu jr Keltaiset

25.8 klo 14         Kajaani – Pattu jr Keltaiset

1.9 klo 12           Pattu jr Keltaiset – Sotkamo

1.9 klo 16           Pattu jr Keltaiset – Nivala