Pelit, leirit ja turnaukset


Alueleiri: Ylivieska 6.6-9.6.2019

Pvä aika kenttä koti vieras tulos            
6.6 19.00 Suvantto 3 Pinkit        - HP-K  15-5            
7.6 8.30 Suvantto 2 Ouhu        - Pinkit  11-10            
7.6 14.00 Suvantto 2 Keki black - Pinkit  28-3            
7.6 19.00 Suvatto  2 Kannus     - Pinkit  9-10            
8.6 8.30 Suvatto  3 Pinkit        - Siki  14-2            
8.6 15.00 Suvatto Hiekka Pinkit        - Nipe  24-4            
9.6 10.30 Suvatto 3 Pinkit        - HP-K  14-2            
9.6 14.00 Suvatto 2 Pinkit        - Pattu 07  13-11            
  Onnistuja: Iida Tohu                  
  Tsemppari: Kerttu Salmela                   
                       

 

 

Tenavaleiri: 1.7-6.7.2019 Espoo

pvä   aika      kenttä              koti              vieras             tulos                  
1.7 20.00 Tackla b Pinkit Fera2 7-8                
2.7 9.30 laaksolahti b Kirittäret Pinkit 5-11                
2.7 13.00 laaksolahti b Pinkit Apv-E-tytöt 11-12                
3.7 10.30 laaksolahti b IPV E-työt Pinkit 7-13                 
3.7 15.30 laaksolahti b Jana ET Pinkit 9-8                
4-7 9.30 Leppävaara b Pinkit Ysit/Pohti 18-14                
4.7 15.00 Tapion kenttä Pinkit Lajy E2 12-13                
5.7 8.30 Leppävaara b Pinkit Ruopi-ET 7-21                
5.7 14,00 Tapion kenttä HP-K Pinkit 10-9                
6,7 9.30 Tapiolan Urheil a Tahko Yellow Pinkit 7-13                

                         

  Tsemppari/Onnistuja:  Siiri Paganus                    
                           

 

 

 

HARKKAPELIT & TURNAUKSET

 

Oulunhalliturnaus 24.3.2019

klo 11 Pinkit - Lippop sin   13-9
klo 13 Yk     - Pinkit          6-19
     1p  Inka Pekkala
     2p  Taija Tuomisto

 

Alku Turnaus Oulu ( Niittyaro) 11.5.2019

Klo 11           Lippo 2 - Pinkit 11-6
klo 13.30           Pinkit   - Lippo 1 6-17
Tsempparit: Kerttu Salmela    
  Julianna Mäkelä    

 

King meal Ylivieska 25.5.2019

Aika Paikka koti Vieras Tulos          
klo 9.00 Suvanto 3 Pinkit - Ouhu 8-7          
klo 10.00 suvanto 3 KPK   - Pinkit 5-6          
klo 13.30 suvanto1  Pattu 07 Pinkit 10-5          
klo 14.30 suvanto Pinkit Piki Pesis 5-7          
                   
Onnistuja: Sanni Paganus                
Tsemppari: Milla Nivala                
                   
                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 
SARJAPELIT:

PVM         OTTELU      TULOS      1. PALKINTO    2. PALKINTO   
su 19.5 Lippo sin-Pinkit  2-0 (10-5,5-4) Inka Pekkala Siiri Paganus
to 30.5  Pinkit-Keki Black 0-2 (12-27,4-9) Kerttu Salmela Siiri Paganus
su 2.6   

Osva-Pinkit

2-0 (21-1,21-4) Sanni Kolehmainen Iida  Tohu
to 13.6  Pinkit-Tyte 1-2 (7-6,4-10, 2-3) Anni Valliovuo Milla Nivala
to 20.6  Lippo valk-Pinkit 2-0 (7-2,17-7) Siiri Paganus Anni Valliovuo
ke 26.6  Pinkit-Keki White 2-0 (15-13,14-13) Milla Nivala Sanni Kolehmainen
to 11.7 Pattu 07-Pinkit 2-0 (8-2,10-3) Sanni Paganus Julianna Mäkelä
ke 17.7 Pinkit-Siki 2-0 (15-5,13-2) Taija Tuomisto Iida Tohu
jatkosarja








ke 24.7 Keki White Pinkit

ke 7.8 Pinkit Lippo Sininen

ke 14.8 Siki Pinkit

ke 21.8 Pinkit Tyte    


     
 
   

 

 

 

 

                              

 

                                    

                                        

                                 

 



Copyright © PattU Juniorit | Sähköposti: pattujuniorit@gmail.com