punainen=sm-leirikarsinta

musta=aluesarja

sininen=maakuntasarja

 

to 16.5. MUHOS-RAAHE 2-1 (7-10, 7-6, 1-0)

kyydit: Hietala, Kamutta, Leppälä, Isokääntä

pe 17.5. RAAHE-KEMPELE 1-2 (1-2, 6-2, 1-2)

kioski+kahvinkeitto: Pahkasalo ja Alamattila

makkaranpaisto: Hietala

leivonta+kentän vanhin: Donskoi

kirjuri+tulostaulu: Leppälä ja Ypyä

pe 24.5. PATTU-KEKI 2-0 (21-1, 9-4)

kioski+kahvinkeitto: Hietala ja Leppälä

makkaranpaisto: Alamattila

leivonta+kentän vanhin: Kallioinen

kirjuri+tulostaulu: Karjalainen ja Rajaniemi

la 25.5. SIKI-PATTU 0-2 (3-6, 2-3)

kyydit: Rajaniemi, Leppälä, Kamutta

to 30.5. RAAHE-OULU  2-0 (18-16, 20-0)

kioski+kahvinkeitto: Anttila ja Karjalainen

makkaranpaisto: Donskoi

leivonta+kentän vanhin: Hietala

kirjuri+tulostaulu: Partanen ja Hietala

ti 4.6. KEMPELE-RAAHE 2-0 (17-9, 6-3)

kyydit: Donskoi, Leppälä, Kallioinen, Karjalainen, Rajaniemi

ke 5.6. OSVA-PATTU 2-0 (17-14, 17-12)

kyydit: Hietala, Leppälä, Kallioinen, Kamutta

to 6.6. PATTU-LIPPO JUN2 2-0 (21-3, 25-7)

kioski+kahvinkeitto: Kallioinen ja Partanen

makkaranpaisto: Anttila

leivonta+kentän vanhin: Hietala

kirjuri+tulostaulu: Pahkasalo ja Karjalainen

ti 11.6. PATTU-IIU 1-0 (13-1, 3-3)

naiset hoitaa talkootehtävät

to 13.6. RAAHE-MUHOS 2-1 (9-6, 6-7, 2-2, 4-3)

kioski+kahvinkeitto: Donskoi ja Leppälä

makkaranpaisto: Karjalainen

leivonta+kentän vanhin: Ypyä

kirjuri+tulostaulu: Anttila ja Alamattila

ma 17.6. TYTE1-PATTU 0-2 (5-17, 2-3)

kyydit: Ypyä, Kamutta, Kallioinen, Hietala

to 20.6. SIKI-PATTU 0-2 (3-16, 4-7)

kyydit: Pahkasalo, Alamattila, Anttila, Karjalainen

ti 25.6. PATTU-TYTE2 2-0 (21-1, 8-2)

kioski+kahvinkeito: Isokääntä ja Kamutta

makkaranpaisto: Anttila

leivonta+kentän vanhin: Pahkasalo

kirjuri+tulostaulu: Hietala ja Leppälä

ke 26.6. OULU-RAAHE 2-1 (6-3, 3-4, 2-0)

kyydit: Alamattila, Anttila, Pahkasalo, Isokääntä

ti 2.7. LIPPOJUN-PATTU 0-2 (3-11, 2-3)

kyydit: Ypyä, Rajaniemi, Karjalainen, Hietala

to 4.7. PATTU-KEKI D1 1-2 (5-4, 6-15, 0-1)

kioski+kahvinkeitto: Rajaniemi ja Hietala

makkaranpaisto: Leppälä

leivonta+kentän vanhin: Alamattila

kirjuri+tulostaulu: Kamutta ja Donskoi

ti 9.7. PATTU-SIKI 1-0 (6-1, 7-7)

kioski+kahvinkeitto: Kallioinen ja Nikola

makkaranpaisto: Partanen

leivonta+kentän vanhin: Leppälä

kirjuri+tulostaulu: Isokääntä ja Alamattila

to 11.7. PATTU-JOMA 2-0 (4-1, 7-1)

kioski+kahvinkeitto: Donskoi ja Mäkelä

makkaranpaisto: Donskoi

leivonta+kentän vanhin: Ypyä

kirjuri+tulostaulu: Hietala ja Hietala

la 13.7. KEKI-PATTU 1-2 (11-8, 6-7, 1-2)

kyydit: Donskoi, Partanen, Alamattila, Rajaniemi

ma 15.7. KEKI-PATTU 1-2 

kyydit: Ypyä, Kallioinen, Pahkasalo, Kamutta

to 18.7. PATTU-KEKI

kioski+kahvinkeitto: Alamattila ja Ypyä

makkaranpaisto: Isokääntä

leivonta+kentän vanhin: Rajaniemi

kirjuri+tulostaulu: Hietala ja Kamutta

pe 19.7. PATTU-OSVA

naiset hoitaa talkootehtävät

ti 30.7. IIU-PATTU

naiset hoitaa kyyditykset

to 1.8. LIPPO JUN1-PATTU 

Kyydit: Pahkasalo, Hietala, Leppälä, Ypyä

la 3.8. PATTU-KIIMU

kioski+kahvinkeitto: Karjalainen ja Isokääntä

makkaranpaisto: Kamutta

leivonta+kentän vanhin: Isokääntä

kirjuri+tulostaulu: Partanen ja Ypyä

ti 6.8. PATTU-TYTE1

kioski+kahvinkeitto: Ypyä ja Rajaniemi

makkaranpaisto: Kallioinen

leivonta+kentän vanhin: Kamutta

kirjuri+tulostaulu: Leppälä ja Partanen

ke 8.8. LIPPO JUN2-PATTU

Kyydit: Ypyä, Anttila, Pahkasalo, Hietala

to 9.8. PATTU-MUPS 

kioski+kahvinkeitto: Rajaniemi ja Anttila

makkaranpaisto: Ypyä

leivonta+kentän vanhin: Karjalainen

kirjuri+tulostaulu: Kallioinen ja Pahkasalo

ti 13.8. TYTE2-PATTU

kyydit: Kallioinen, Donskoi, Isokääntä, Karjalainen

to 15.8. MUPS-PATTU

kyydit: Ypyä, Alamattila, Pahkasalo, Anttila

ti 20.8. PATTU-LIPPOJUN

naiset hoitaa talkootehtävät

to 22.8. PATTU-SIKI

kioski+kahvinkeitto: Leppälä ja Alamattila

makkaranpaisto: Pahkasalo

leivonta+kentän vanhin: Ypyä

kirjuri+tulostaulu: Karjalainen ja Rajaniemi

su 25.8. PATTU-LIPPO JUN1

kioski+kahvinkeitto: Kamutta ja Isokääntä

makkaranpaisto: ilmoitetaan myöhemmin 

leivonta+kentän vanhin: Anttila

kirjuri+tulostaulu: Pahkasalo ja Donskoi

TI 27.8. KIIMU-PATTU

kyydit: Kallioinen, Leppälä, Isokääntä, Donskoi

to 29.8. KEKI D1-PATTU

kyydit: Anttila, Ypyä, Alamattila, Partanen




Copyright © PattU Juniorit | Sähköposti: pattujuniorit@gmail.com